0 Ks
+421(0) 905 250 434
obchod@babydream.eu.sk
Naša predajňa
 FACEBOOK
Účet
Zabudol som heslo
Novinky
Akčná ponuka
299,00 €
279,00 €
119,00 €
105,00 €
1 049,00 €
999,00 €
999,00 €
949,00 €
Nákup na splátky
Quatro - jednoduchý nákup na splátky
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
Slovenský vyhľadávač BEST.SK
BOOK PLUS S MODULAR POP-UP, Fluer
akcia
VÝPREDAJ
AKCIA !!!! 3v1 - športový,hlboký,autosedačka - ihneď k odberu !!!
Dostupnosť:
skladom
Značka:
Peg Pérego
STARÁ CENA:
799,00 €
CENA:
579,00 €
za kusov
Ďaľšie produkty z kategórie 
 a 
BOOK Pop-Up S & Modular je mimoriadne elegantný a komfortný systém vhodný od narodenia dieťa až do troch rokov.
Systém tvoria:
-ľahký podvozok BOOK PLUS S,
-športová sedačka Pop-Up,
-skladateľná vanička Navetta Pop-Up,
-viacnásobný víťaz crash testov autosedačka Primo Viaggio SL
-elegantná taška.

Podvozok BOOK PLUS S je možné zložiť na plocho tak ľahučko ako zavrieť knihu (BOOK – Kniha) a po zložení samostatne postaviť. Podvozok má nový zdokonalený uzamykací systém pri skladaní. Podvozok je možné zložiť aj s pripnutou športovou sedačkou v oboch smeroch a unikátne aj s vaničkou. Predné 18m kolesá so skvele vyriešenými kĺbmi sú ľahko otočné o 360°. Pohodlne ich možno zaaretovať páčkou na koštrukcii bez zohýbania sa ku kolesám. Zadné širšie 27m kolesá s pružením je možné zabrzdiť bezpečnostnou brzdou. Kolesá sú z nového špeciálneho Soft materiálu s profilovaným povrchom, ktoré poskytujú výhody nafukovacích kolies, ale nie je potrebné ich dofúkavať. Anatomicky tvarovaná plná rukoväť potiahnutá čiernou eko-kožou je polohovateľná a výškovo nastaviteľná pre takmer akúkoľvek výšku dospelého. Dokonale sa vyníma na antracitovej konštrukcii. Podvozok má veľký odkladací košík s riešením dobrého prístupu aj pri ležiacom dieťati. Na konštrukciu je možné bezpečne pripojiť jednoduchým systémom Ganciomatic vaničku Navetta Pop-Up, športovú sedačku Pop-Up a vynikajúcuautosedačku Primo Viaggio SL (všetko je súčasťou zostavy). Na konštrukciu je možné upevniť aj praktickú tašku s prebaľovacou podložkou (je súčasťou zostavy) a odnímateľný držiak na fľašu pre dieťa (k dispozícii samostatne).

NAVETTA Pop-Up je priestranná a pohodlná vanička s mimoriadnou funkčnosťou. Vaničku možno v priebehu pár sekúnd zložiť do prepravnej veľkosti a jedným pohybom rozložiť pre bezpečné používanie. Vyvýšené plastové dno ju pri postavení na zemhráni pred zašpinením. Má funkčný systém uzatváracích vetracích otvorov. Bez vyklopených nožičiek funguje ako kolíska. Po vyklopení stabilizačných nožičiek je pevná. Vďaka vzdušnej hygienickej vložke a možnosti vetrania je komfortná aj v letných mesiacoch. Opierka hlavičky je polohovateľná. Strieška vaničky je sklápateľná s integrovanou vetracou sieťkou na zadnej časti a výsuvným slnečným šiltom s filtrom UPF50+. Vrchný zateplený kryt vaničky je možné ľahko pripevniť a pri nepriaznivom počasí aj pripnúť o striešku. Poťah je možné zvliecť a prať.

Primo Viaggio SL je autosedačka skupinyO+ podľa ECE R 44/04. Je možné v nej prepravovať dieťa od 0 do 13kg (od narodenia do 12/15 mesiacov). Musí byť upevnená v protismere jazdy na prednom alebo na zadnom sedadle auta. Na sedadle spolujazdcaje potrebné vypnúť čelný airbag. Primo Viaggio SL má duálnu homologizáciu. Je homologizovaná ako univerzálna - je možné ju upevniť v aute pomocou klasického trojbodového bezpečnostného pásu, alebo ju možno bezpečne pripnúť do základne Belted Base zaistenú pomocou bezpečnostného pásu vozidla (k dispozícii samostatne). Zároveň ju možno ako polouniverzálnu triedy E jednoducho systémom Ganciomatic pripevniť do základne ISOFIX 0 +1 K (k dispozícii samostatne). Autosedačku tiež možno pripnúť na stojan Bassinet Stand (k dispozícii samostatne). Základňu ISOFIX 0 +1 K je možné využiť neskôr aj pre pripevnenie ďalšej autosedačky Viaggio1 DUO-FIX použiteľnej do 18 kg (asi štyroch rokov).Primo Viaggio SL je detská autosedačka so zdokonalenou zabudovanou opierkou hlavy ASIP, ktorá je optimálne navrhnutá k výraznému zníženiu zaťaženia hlavičky a krku dieťaťa v prípade bočného nárazu. Trojbodový pás umožňuje pohodlnejšie a jednoduchšie používanie autosedačky. Integrovaný ochranný systém SIP proti bočnému nárazu, ktorý zaručuje maximálnu bezpečnosť, umožňuje nastavenie podľa veľkosti dieťaťa v piatich polohách. Vďaka novonavrhnutým bezpečnostným pásom s komfortnou anatomickou vložkou pre novorodencov a mäkkými zmäkčujúcimi návlekmi na pásoch patrí medzi najpohodlnejšie autosedačky skupiny 0+. Pásy možno veľmi ľahko uťahovať a uvoľňovať tlačidlom pre jednoduché nastavenie napnutia pásu. Vnútrné vložky autosedačky sú vytvorené z mikrovlákna Confort-Dry - mäkkého a priedušného materiálu. Primo Viaggio SL má polohovatelnú nastaviteľnú rúčku, ktorá sa nastavuje dopredu, keď je nainštalovaná v aute, kolmo hore pri prenášaní sedačky, hore alebo dozadu, ak je pripnutá na konštrukciu kočíka, dozadu pri použití ako domáceho kresielka. Má polohovateľnú odnímateľnú striešku. Poťah autosedačky sa dá ľahko zvliecť a prať.

Športová sedačka Pop-Up je ľahká, priestranná a bezpečná. Je ľahko upevniteľná a možno ju upevniť v smere jazdy a ajproti smeru jazdy, tak aby dieťa mohlo mať výhľad na dospelého alebo okolie. Opierkahrbta je polohovateľná do troch pozícií vrátane polohy na ležanie. Opierka nôh je nastaviteľná pre sediace aj pre ležiace dieťa. Strieška sedačky je unikátne polohovateľná a viacnásobne rozšíriteľná pri odpočinkových polohách sedačky. V zadnej časti striešky je časť použiteľná aj ako vzdušná letnálona so sieťkou. Bezpečnosť dieťaťa v sedačke zabezpečujú aj päťbodové nastaviteľné pásy a odnímateľné, mäkčené madlo potiahnuté ekokožou pred dieťaťom. Súčasťou príslušenstva je aj nánožník (zateplený vak) s vytvarovanými vreckami na ukrytie a ohriatie rúk dieťaťa a pršiplášť.

Taška na kočík je vo farbe setu. Pripevňuje sa na závesné ušká na konštrukcii kočíka. Vďaka dlhému popruhu ju možno nosiť aj na pleci ako elegantný doplnok. Má množstvo priestranných priehradok na potrebné veci. Uzatvára sa zipsom a obsahuje aj prebaľovaciu podložku.

Komentujte produkt BOOK PLUS S MODULAR POP-UP
Kontaktujte nás
BABY DREAM
Uherecká cesta 1355/124
958 03 Partizánske /Malé Uherce/
+421(0) 905 250 434
obchod@babydream.eu.sk
Sociálne spojenie
Prihláste sa k odberu
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu a buďte informovaný o našich novinkách a akciách ako prvý!
©2019 www.babydream.eu.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk
Load time: 1.0108 seconds